Идет загрузка...

Быстрый поиск

1. Категория
2. Цена
От:
до:
3. Округ (обновить)
Детальный поиск
Назад

Консультация специалиста по Литве

2016-04-25
Литва: налоги


А разве я как иностранец который не проживает в Литве должен платить подоходный налог 15% с аренды недвижимого имущества? Я вроде слышал, что для инсотранцев подоходный налог 10%, а в другой версии вообще, что 0%???? Где правда?


Правда в законе о подоходном налоге. К вашим услугам редакция от 2016 года
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.A5ACBDA529A9/EbTWNMsSQq

5 straipsnis. Mokesčio tarifai

2) užsienio vienetų pajamos, kurių šaltinis yra Lietuvos Respublikoje, gautos ne per jų nuolatines buveines Lietuvos Respublikoje, išvardytos šio Įstatymo 4 straipsnio 4 dalies 3 ir 5 punktuose, apmokestinamos be atskaitymų taikant 10 procentų mokesčio tarifą, o išvardytos šio Įstatymo 4 straipsnio 4 dalies 4, 6 ir 7 punktuose, - taikant 15 procentų mokesčio tarifą, jeigu šis Įstatymas nenustato ko kita. Užsienio vienetų, kurie yra įregistruoti ar kitaip organizuoti Europos ekonominės erdvės valstybėje arba valstybėje, su kuria sudaryta ir taikoma dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartis, pajamos, kurių šaltinis yra Lietuvos Respublikoje, gautos ne per jų nuolatines buveines Lietuvos Respublikoje, išvardytos šio Įstatymo 4 straipsnio 4 dalies 1 punkte, neapmokestinamos. Užsienio vienetų, kurie nėra įregistruoti ar kitaip organizuoti Europos ekonominės erdvės valstybėje arba valstybėje, su kuria sudaryta ir taikoma dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartis, pajamos, kurių šaltinis yra Lietuvos Respublikoje, gautos ne per jų nuolatines buveines Lietuvos Respublikoje, išvardytos šio Įstatymo 4 straipsnio 4 dalies 1 punkte, apmokestinamos be atskaitymų taikant 10 procentų mokesčio tarifą;

В статье 5 - налоговые тарифы - во второй части указано лишь три случая где иностранец может уплачивать 10% подоходного налога ( гонорары, компенсации авторских прав или ущерба и доходы по процентам). И специальная сноска дана для  арнеды, продажи недвижимого имущества, где четко регламентировано, что по этим случаям применяется ставка в 15%.

Доходы полученные в другой стране не через источники постоянного нахождения в Литве не облагаются подоходным налогом если с этой страной у Литвы есть договор об отсутствии двойного налогообложения.